/  3
قدردانی هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان از دانشجویان افغانستانی

هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان از دانشجویان اتباع خود به‌دلیل کمک‌های بشردوستانه به اتباع افغانستانی در استان کرمان قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی واحد رفسنجان  در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان از تلاش‌ها و خدمات محمد خان‌طالبی دانشجوی کارشناسی ارشد مطالعات منطقه‌ای به‌دلیل کمک‌های بشردوستانه به اتباع افغانستان در استان کرمان قدردانی و تجلیل کرد.

با توجه به حضور قابل توجه اتباع در استان کرمان و با توجه گسترش روزافزون کرونا در کشور، کارگروهی از اتباع با هدف امداد و کمک‌رسانی به اتباع مهاجر افغان در ایران شکل گرفت.

محمد خان‌طالبی در کنار تعدادی دیگر از دانشجویان اتباع در قالب کارگروه هئیت دیده‌بان مهاجرت در ایران، اقدامات انسان‌دوستانه خود را برای کمک به اتباع نیازمند انجام داده‌اند.

آصفه ستانکزی، محمد خان‌طالبی، عبدالله نورغازی و مسلم ستانکزی اعضای کارگروه هیئت دیده‌بان مهاجرت در ایران هستند.

اعضای این کارگروه با اجرای طرحی ویژه با تحقیقات میدانی و تکمیل پرسشنامه بین ۵ هزار نفر از اتباع کشور افغانستان در استان کرمان، دو گروه نیازمند و بسیار نیازمند را شناسایی کرده‌اند و تاکنون بسته‌های بهداشتی بین این دو گروه توزیع کرده و توزیع بسته‌های غذایی را نیز در آینده در دستور کار خود خواهند داشت.

امتیاز :  ۳.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان

    5.6.6.0
    V5.6.6.0