• ساعت : ۱۴:۳۰:۵۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ 
 • تعداد بازدید : 265
 • کد خبر : ۵۹۱۴
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

 

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا  بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ

 

دنیای اسلام، و ایران اسلامی، عزادار مردی بزرگ،که شجاعتش، صداقتش،کلامش و ساده زیستی اش  بسان یاران علی (ع) بود و مردانه زندگیش را وقف مبارزه و زدودن چهره نفاق و تفرقه در بین کشورهای همجوار کرد. او سه دوره زندگی پر افتخار را سپری کرد. ابتدا در دوران دفاع مقدس به عنوان فرمانده ای مقتدر و توانا در دوران دفاع مقدس با دشمن بعثی مردانه مبارزه کرد. و سپس به عنوان خادمی دلسوز به مبارزه با اشرار جاهل متعصب پرداخت. او دوره پایانی زندگی خود را  وقف اسلام و صدور انقلاب به جهاد در فرامرزهای ایران اسلامی به عنوان فرمانده سپاه قدس مشغول و برای از بین بردن غده سرطانی داعش و ایجاد وحدت و همدلی در بین مسلمانان منطقه و جهان از هیچ تلاشی دریغ ننمود. او که خود را  حریف ترامپ احمق می دانست، با استعانت و مشاوره مقام معظم رهبری به مبارزه با شیطان بزرگ، آمریکا و ایادی آن در منطقه پرداخت و سرانجام در این راه پر افتخار به دست جنایتکار ترامپ به شهادت رسید

ما اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان، ضمن محکوم کردن این ترور ناجوانمردانه، تمام تلاش خود را در جهت به ثمر رساندن خون و پیام این شهیدان به نسلی حاضر هستیم، و خون با غیرت و جوشان این سردار شهید را در رگهای جوانان با غیرت این مرز و بوم همیشه جاری خواهیم کرد، و در خط ولایت مطلقه فقیه برای افتخارات روز افزون کشور و ارزشهای اسلامی‌  تا پای جان ایستاده ایم.

شهادت مظلومانه شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و همرزمان این دو شهید را تسلیت عرض نموده و بر ایشان علو درجات را از خداوند منان خواهانیم.

راهشان پر رهرو و یادشان همواره گرامی باد.

 

در پایان به روح امام امت و شهیدان درود می فرستیم. والسلام.

 

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان

  5.6.6.0
  V5.6.6.0