واحد رفسنجان واحدی معتبر در سطح منطقه و كشور می باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

واحد رفسنجان واحدی معتبر در سطح منطقه و کشور می باشد.

دکتر علی باقری زاده معاون علمی واحد رفسنجان در گفتگویی با روابط عمومی واحد گفت: واحد رفسنجان واحدی معتبر در سطح منطقه و کشور می باشد و اگر اعتقاد بر این است که جامعه باید متحول شود پس باید دانشگاه  هم تحول پیدا کند.

وی گفت:واحد رفسنجان هم منشا تحول بوده و هم خروجی های موفقی داشته است و همه افرادی که فارغ التحصیل شده اند موفق هستند و توفیقات علمی خوبی پیدا کرده اند و اگر همین رویکرد وجود داشته باشد،آینده بسیار خوبی را پیش رو خواهیم داشت.

باقری زاده گفت:انتظار ما این است که این دانشگاه  بزرگترین مرکز تحقیقاتی ،علم و دین باشد و تلاشها های زیادی در این ارتباط صورت بگیرد.باید از نظر علمی و فکری قدم های زیادی برداشت و از طرفی دیگر نباید در دانشگاه شاهد روحیه بی عدالتی باشیم و دانشجو نگران این باشد که در حقوق آن بی عدالتی بشود.

 عضو هییت علمی واحد افزود:مهمترین اقدام،تحول آموزشی و تغییر بنیادهای فکری و سلیقه ای است و تحول در دانشگاه باید از مسیر اساتید عبور کند.در کنار اساتید هم تولید علم،پژوهش و تخصص مهم است و تحقق این پژوهش در گرو وجود اساتیدی ریشه دار و علاقمند به این مبحت است.

معاون علمی واحد  در پایان گفت امیدوارم که این دانشگاه همواره نماد روشنی از وحدت سازمانی در جهت شناساندن جایگاه رفیع و سرآمدی فعالیتهای زیر مجموعه های اداری ،آموزشی ،پژوهشی و پتانسیل های مختلف داشته باشد و حفظ چهار چوب و اهداف دانشگاه ،ارائه برنامه ها طبق مطالبات به حق دانشجویان ،اعضا هییت علمی و کارمندان و ایجاد فرصتهای نو در راه همفکری و مشارکت آنان ،که از مهم ترین موضوعات است ،که  به حمد الله با حسن مدیریت ریاست دانشگاه و با توجه به سایر اعضای هییت رییسه در جهت رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه دنبال خواهیم کرد.

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0