كسب درآمدهای جدید با تشكیل كارگروه‌های ویژه در دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان گفت: با تشکیل کارگروه‌های ویژه، درصدد مدیریت هر چه بهتر منابع موجود و کسب درآمد از طریق دانشجوی مجازی و برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک با سازمان‌ها و ارگان‌ها هستیم.

دکتر حمید محمدی در گفت‌وگو با  هاشمی خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: از آنجا که وجود منابع مالی مانند یک تیغ دولبه است و به همان میزان که می تواند گره‌گشا باشد از طرف دیگر اگر باعث حس آسودگی خاطر و راحت طلبی شود، بسیار مخرب خواهد بود. در این راستا با رهنمودهای رئیس واحد از حدود یک ماه قبل، کارگروه هایی تشکیل شد و وظایف مسئولان و اعضای این کارگروه ها به صورت مکتوب به اطلاع ایشان رسید.

معاون پژوهش و فناوری واحد رفسنجان ادامه داد: یکی از این کارگروه ها برای تبدیل به احسن منابع مالی موجود تشکیل و از اعضای آن خواسته شد که با سرعت و بدون اتلاف وقت و در عین حال با دقت و ملاحظه مصالح دانشگاه، نسبت به انجام این مهم اهتمام ورزند.

وی افزود: کارگروه ویژه جذب دانشجو و افزایش رشته از طریق ایجاد ارتباط مستمر با مدارس و دانش آموزان شهرستان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

محمدی اظهار کرد: از دی 1396 فعالیت خود را در راستای جذب دانشجویان اتباع با جدیت ادامه دادیم که حاصل جلسات مستمر با مسئولان ارشد دانشگاه منجر به فتح باب جدیدی در درآمدزایی از طریق ایجاد بخش مجازی آموزش در این واحد دانشگاهی شد. در همین راستا کارگروهی تشکیل و پیگیری امور مربوط را به آنها سپرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: بحمدالله با همگرایی و هم افزایی که در بین اعضای هیات علمی و کارکنان ایجاد شده است، می توان گفت وارد مرحله جدیدی از رشد و پیشرفت واحد رفسنجان شده ایم و از همه اعضای کارگروه های مختلف خواسته ایم با همدلی و به دور از ایجاد حاشیه، امور مربوط پیگیری شود.


دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0